توپ و تور ورزشی

برنامه کامل مسابقات جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا


پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا روزهای یکم تا هفتم مهرماه به میربانی شهر ناخون پاتوم تایلند برگزار می شود.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، هشت تیم برتر آسیا در جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا شرکت می کنند که مسابقات دور مقدماتی خود را در دو گروه پیگیری خواهند کرد.
 
تیم ملی ب والیبال ایران در گروه B با تیم های ژاپن، استرالیا و کره جنوبی همگروه است. تیم های تایلند، چین، قزاقستان و چین تایپه نیز در گروه A این رقابت ها قرار دارند.
 
برنامه کامل این رقابت ها به قرار زیر است:
 
دور مقدماتی (یکم تا سوم مهرماه)
 
پنج شنبه یکم مهرماه:
 
– ساعت ۱۱ و ۳۰ ؛ ایران – استرالیا
 
– ساعت ۱۴: ژاپن – کره جنوبی
 
ساعت ۱۶ و ۳۰؛ تایلند – چین تایپه
 
ساعت ۱۹: چین – قزاقستان
 
جمعه دوم مهرماه:
 
ساعت ۱۱ و ۳۰ ؛ کره جنوبی – استرالیا
 
ساعت ۱۴: ژاپن – ایران
 
ساعت ۱۶ و ۳۰؛ تایلند – چین
 
ساعت ۱۹: چین تایپه – قزاقستان
 
شنبه سوم مهرماه:
 
ساعت ۱۱ و ۳۰ ؛ ایران – کره جنوبی
 
ساعت ۱۴: ژاپن – استرالیا
 
ساعت ۱۶ و ۳۰؛ تایلند – قزاقستان
 
ساعت ۱۹: چین – چین تایپه
 
یکشنبه چهارم مهرماه تیم های شرکت کننده استراحت دارند.
 
دوشنبه پنجم مهرماه، مرحله یک چهارم نهایی
 
بازی شماره ۱۳: تیم اول گروه A با تیم چهارم گروه B
 
بازی شماره ۱۴: تیم اول گروه B با تیم چهارم گروه A
 
بازی شماره ۱۵: تیم دوم گروه A با تیم سوم گروه B
 
بازی شماره ۱۶: تیم دوم گروه B با تیم سوم گروه A
 
سه شنبه ششم مهرماه، مرحله نیمه نهایی
 
بازی شماره ۱۷: تیم های بازنده بازی های شماره ۱۴ و ۱۵
 
بازی شماره ۱۸: تیم های بازنده بازی های شماره ۱۳ و ۱۶
 
بازی شماره ۱۹: تیم های برنده بازی های شماره ۱۴ و ۱۵
 
بازی شماره ۲۰: تیم های برنده بازی های شماره ۱۳ و ۱۶
 
چهارشنبه هفتم مهرماه، مرحله نهایی
 
بازی شماره ۲۱: تیم های بازنده بازی های ۱۷ و ۱۸ برابه گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هشت تیم برتر آسیا در جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا شرکت می کنند که مسابقات دور مقدماتی خود را در دو گروه پیگیری خواهند کرد.

 
تیم ملی ب والیبال ایران در گروه B با تیم های ژاپن، استرالیا و کره جنوبی همگروه است. تیم های تایلند، چین، قزاقستان و چین تایپه نیز در گروه A این رقابت ها قرار دارند.

 
برنامه کامل این رقابت ها به قرار زیر است:

 
دور مقدماتی (یکم تا سوم مهرماه)

 
پنج شنبه یکم مهرماه:

 
– ساعت ۱۱ و ۳۰ ؛ ایران – استرالیا

 
– ساعت ۱۴: ژاپن – کره جنوبی

 
ساعت ۱۶ و ۳۰؛ تایلند – چین تایپه

 
ساعت ۱۹: چین – قزاقستان

 
جمعه دوم مهرماه:

 
ساعت ۱۱ و ۳۰ ؛ کره جنوبی – استرالیا

 
ساعت ۱۴: ژاپن – ایران

 
ساعت ۱۶ و ۳۰؛ تایلند – چین

 
ساعت ۱۹: چین تایپه – قزاقستان

 
شنبه سوم مهرماه:

 
ساعت ۱۱ و ۳۰ ؛ ایران – کره جنوبی

 
ساعت ۱۴: ژاپن – استرالیا

 
ساعت ۱۶ و ۳۰؛ تایلند – قزاقستان

 
ساعت ۱۹: چین – چین تایپه

 
یکشنبه چهارم مهرماه تیم های شرکت کننده استراحت دارند.

 
دوشنبه پنجم مهرماه، مرحله یک چهارم نهایی

 
بازی شماره ۱۳: تیم اول گروه A با تیم چهارم گروه B

 
بازی شماره ۱۴: تیم اول گروه B با تیم چهارم گروه A

 
بازی شماره ۱۵: تیم دوم گروه A با تیم سوم گروه B

 
بازی شماره ۱۶: تیم دوم گروه B با تیم سوم گروه A

 
سه شنبه ششم مهرماه، مرحله نیمه نهایی

 
بازی شماره ۱۷: تیم های بازنده بازی های شماره ۱۴ و ۱۵

 
بازی شماره ۱۸: تیم های بازنده بازی های شماره ۱۳ و ۱۶

 
بازی شماره ۱۹: تیم های برنده بازی های شماره ۱۴ و ۱۵

 
بازی شماره ۲۰: تیم های برنده بازی های شماره ۱۳ و ۱۶

 
چهارشنبه هفتم مهرماه، مرحله نهایی

 
بازی شماره ۲۱: تیم های بازنده بازی های ۱۷ و ۱۸ برای عنوان هفتمی

 
بازی شماره ۲۲: تیم های برنده بازی های ۱۷ و ۱۸ برای عنوان پنجمی

 
بازی شماره ۲۳: تیم های بازنده بازی های ۱۹ و ۲۰ برای مقام سومی

 
بازی شماره ۲۴: تیم های برنده بازی های ۱۹ و ۲۰ برای مقام قهرمانیی عنوان هفتمی
 
بازی شماره ۲۲: تیم های برنده بازی های ۱۷ و ۱۸ برای عنوان پنجمی
 
بازی شماره ۲۳: تیم های بازنده بازی های ۱۹ و ۲۰ برای مقام سومی
 
بازی شماره ۲۴: تیم های برنده بازی های ۱۹ و ۲۰ برای مقام قهرمانی

انتهای پیام/


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

Related posts

تیم منتخب ۹۸ در یک دیدار خیریه به میدان می رود

رودکسو

اتفاقی جالب پیش از شروع تمرین اسقلال

رودکسو

آغاز اردوی ملی پوشان کاراته در مجموعه آزادی

رودکسو

پیام بگذارید